Krishnamurti Foundation Introduction Video
Заснований у 1968 році як зареєстрована благодійна організація, Фундація Крішнамурті існує для того, щоб зберігати і робити доступним вчення Крішнамурті. Ми служимо глобальній аудиторії, надаючи безкоштовний доступ до відео, аудіо та текстів Крішнамурті тим, хто може бути зацікавлений в кращому розумінні вчення Крішнамурті для власного життя.

Про заснування фундації Крішнамурті сказав: “Фундація Крішнамурті – це нова організація без психологічної приналежності та залежності, які притаманні більшості організацій”. Вона була створена з практичних міркувань як “простий засіб для організації бесід, роботи з публікаціями, перекладами та розповсюдженням записів”. Після смерті Крішнамурті та появи нових технологій деякі завдання змінилися. Однак, по суті, Фундація працює так само, випускаючи книги, аудіо- та відеоматеріали в автентичній та неспотвореній формі.

Ми – невелика команда, і наша робота залежить від можливості кожного співробітника продовжувати забезпечувати широку відомість Крішнамурті зараз і в майбутньому. Окрім збереження архівів, ми зосереджені на безкоштовному випуску робіт Крішнамурті в різних форматах, а також на підтримці та розширенні нашої присутності в Інтернеті та соціальних мережах, щоб кожен, хто зацікавлений, міг натрапити на Крішнамурті та дослідити його вчення на будь-якій глибині, яку він забажає.

Фундація стежитиме за тим, щоб ці вчення зберігалися цілісними, не спотворювалися та не викривлялися.

НАМІРИ КРИШНАМУРТІ ЩОДО ФУНДАЦІЇ

Інформація щодо благодійної діяльністі

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР КОМПАНІЇ 1055588
КОД ЄДРПОУ 312865
АНБІ 8238.38.821

Інформацію про благодійну організацію, включаючи звіти, які щорічно подаються до Комісії з питань благодійності, можна знайти тут. Річні звіти можна знайти тут. Зі списком членів Опікунської ради можна ознайомитися тут.

Співробітники Фундації

МЕДІА-МЕНЕДЖЕР Самуель Бастіанелло
АДМІНІСТРАТОР Жером Бланш
АДМІНІСТРАТОР КНИГАРНІ Єва Бут
КЕРІВНИК ЦЕНТРУ ТА ФОНДУ Раман Патель
ПРАЦІВНИКИ ФОНДУ Нассер Шамім
АРХІВІСТ І РЕДАКТОР Дункан Томс