Aerial view of Brockwood Park, Hampshire UK

Вид з висоти пташиного польоту на Броквуд Парк, Гемпшир, Великобританія

Броквуд Парк розміщений в тихій, але доступній частині Гемпшира, у Великій Британії. Розташований посеред стародавніх лісів та пагорбів парку Сауз Даунз, Броквуд ідеальне місце для дослідження цілісного життя. Елементи Броквуд Парку доповнюють один одного й формують унікальне ціле. Центр Крішнамурті є ритритним центром створеним для дорослих, щоб досліджувати роботи Крішнамурті та їхню відповідність до життя кожного. Школа Броквуд Парк надає унікальну освіту для підлітків, приймаючи студентів зі всього світу. Мала Школа “Інвудс” є незалежною денною школою для дітей молодшого віку. Фундація робить все можливе, щоб вчення Крішнамурті зберігались та були доступними по всьому світу.

The Krishnamurti Centre Conservatory

Вид на Центр Крішнамурті

Центр Крішнамурті

Заснований Крішнамурті та відкритий у 1987 році, ретритний Центр спроектували за призначенням. Він розташований на території площею понад сорок акрів у мальовничій сільській місцевості Гемпширу. Центр складається з 20 кімнат з окремими ванними кімнатами та двох квартир, а також бібліотеки, вітальні, зимового саду, відеозалів, їдальні, внутрішнього двору та унікальної тихої кімнати, що створює спільний простір. Всі страви вегетаріанські, з можливістю веганського харчування. Окрім тематичних вікендів та навчальних ретритів немає жодного керівництва чи структурованої діяльності. Гості можуть організувати власне навчання, користуватися бібліотекою, гуляти територією та околицями, а також неформально спілкуватися з іншими. За попередньою домовленістю ми також приймаємо гостей на день.

Це місце має бути дуже гарним, з деревами, птахами і тишею, бо краса – це істина, а істина – це добро і любов.

КРІШНАМУРТІ

Колекція книг, відео- та аудіозаписів Центру доступна для всіх гостей. Бібліотека містить зразки всіх книг Крішнамурті та багато перекладів. Є два відеозали, і гості можуть користуватися портативними пристроями. У книгарні представлений широкий вибір книг Крішнамурті.

Exterior view of the Krishnamurti Foundation offices at Brockwood Park, Hampshire UK

Офіс Фундації в Центрі Крішнамурті

Фундація Крішнамурті

Фундація Крішнамурті заснована в 1968 році як зареєстрована благодійна організація та розташована в Центрі Крішнамурті. Вона існує, щоб зберігати та робити доступними вчення Крішнамурті.

Фундація служить глобальній аудиторії, надаючи вільний доступ до відео, аудіо та текстів Крішнамурті тим, хто може бути зацікавленим в пошуку розуміння робіт Крішнамурті у відношенні до свого власного життя.

Описуючи свої наміри щодо Фундації, Крішнамурті казав:

Фундація стежитиме аби ці вчення зберігались цілісними, не викривлялись та не спотворювались.

Students at Brockwood Park playing chess

Учні в школі Броквуд Парку

Школа Броквуд Парк

Школа Броквуд Парк – це міжнародна школа-пансіон спільного навчання, що пропонує індивідуальну, цілісну освіту для близько 70 учнів у віці від 14 до 19 років. Школа, єдина у своєму роді в Європі, глибоко натхненна вченням Крішнамурті, яке заохочує академічну досконалість, саморозуміння, творчість і чесність у безпечному, неконкурентному середовищі.

Тут, у Броквуді, ми несемо відповідальність за створення ґрунту, на якому існує свобода. У цій свободі ми можемо розквітати в добрі.

КРІШНАМУРТІ

Освіта в Броквуді виходить за рамки більш традиційних видів навчання. Не будучи виключно академічною, її місія полягає в тому, щоб допомогти студентам навчитися мистецтву жити, об’єднуючи аспекти навчання, чутливості, відкритості та саморефлексії, які занадто часто ігноруються.

Мала школа “Інвудс”

Як випливає з назви, початкова школа “Інвудс” розташована серед мальовничого лісу, за декілька хвилин ходьби від школи в Броквуд Парк. Це набагато більше, ніж просто місце на природі для здобуття знань. Школа забезпечує сприятливе середовище, яке цінує стосунки, самопізнання та рефлексивне спостереження, в результаті чого розвиваються творчі, допитливі та уважні уми.

Долучайтеся

Для молодих людей (віком від 19 до 35 років, або молодих серцем, за умови наявності вільних місць), зацікавлених у вченні Крішнамурті, Центр Крішнамурті надає можливість для вивчення та залучення протягом 2-4 тижнів. Броквуд Парк також надає таку можливість протягом одинадцяти місяців для молодих людей віком від 23 до 35 років.

Виходячи з потреб Броквуд Парку або Центру, ми приймаємо обмежену кількість волонтерів, надаючи можливість досліджувати фундаментальні питання життя у світлі вчень Крішнамурті.

Кількість місць обмежена. Ми отримуємо багато заявок і для прийняття рішення розглядаємо різні фактори, такі як навички, досвід, потреби і здатність жити з іншими людьми.

Крім того, ми завжди раді людям, зацікавленим Крішнамурті, які прагнуть дізнатися більше про працевлаштування в Броквуд Парку. Можливо, на даний момент у нас немає відповідної вакансії, але нам корисно знати про вашу зацікавленість, щоб врахувати наші майбутні потреби у працевлаштуванні.

Ми також вітаємо волонтерів, які працюють вдома над різними проектами, зокрема над перекладом субтитрів для Фонду Крішнамурті.

Будь ласка, надішліть нам коротке резюме із супровідним листом про себе і про те, як ви про нас дізналися.

The Grove at Brockwood Park
Гай у Броквуд Парку

Friends of Brockwood

Люди з усього світу створювали і підтримували Броквуд Парк своєю щедрістю, турботою і любов’ю – якостями, які ми зазвичай асоціюємо з дружбою. Багато стосунків, які Броквуд допоміг побудувати за ці роки, мабуть, найкраще можна описати в термінах дружби. З тією ж думкою, ми, опікуни Броквуду, просимо вашої допомоги, щоб забезпечити майбутнє цього чудового починання. Реєструючись як Друг Броквуд Парку, ви безпосередньо допомагаєте у важливій роботі, яка відбувається тут – єдиному центрі такого роду в Європі – і допомагаєте зберегти і нести в майбутнє спадщину Крішнамурті.

Місцезнаходження