Відео та аудіо

Повна відеоколекція Крішнамурті – один з головних проектів Фонду за останні роки. В рамках цього проекту ми випустили відео Крішнамурті в автентичному вигляді, безкоштовно і без реклами. Багато з цих відео ніколи раніше не публікувалися. Метою було створити онлайн-репозиторій бесід і діалогів, приділяючи особливу увагу доступності. Для цього сотні волонтерів з усього світу працювали над субтитрами слів Крішнамурті 30 мовами, а співробітники Фонду Крішнамурті давали назву і короткий зміст кожному відео.

Цей реліз став можливим лише завдяки багаторічній роботі з оцифрування та створення 600 повнометражних відео. Вся ця робота була організована або проведена Фондом Крішнамурті, а відео були доступні на офіційному каналі J. Krishnamurti на YouTube, що забезпечило перенесення життєво важливих вчень Крішнамурті в цифрову епоху, зберігаючи при цьому їхній важливий дух цілісності.

Проект повного відеозапису завершено, тепер увага зосереджена на аудіозаписах, з метою випустити всеосяжну добірку з близько 2 500 записів. У колекції зроблено акцент на тих розмовах і діалогах, які не були записані на відео.

Фонд Крішнамурті також має другий канал на YouTube, де сотні відеоуривків ретельно відібрані та відредаговані для створення коротких відеороликів, що базуються на певних темах і питаннях. Ця стисла форма ідеально підходить для перегляду і поширення в Інтернеті.

Нижче ви знайдете добірку ключових відео та серіалів, доповнену чудовими аудіозаписами. Щоб зорієнтуватися у величезній кількості доступних матеріалів, ми також створили три каталоги у форматі PDF, які можна завантажити. У першому перелічені всі доступні переклади з субтитрами, другий містить посилання та інформацію про всі наші повнометражні аудіо- та відеопродукти, а третій – посилання на всі наші аудіо- та відеоуривки.

 

Photo of J. Krishnamurti

ПОВНЕ ЗІБРАННЯ

Повнометражні відео

Це повна колекція відеозаписів Крішнамурті, авторські права на які належать Фундації, в їх оригінальній, автентичній формі. Починаючи з 1966 року, вони включають публічні виступи, дискусії та зустрічі у формі запитань і відповідей, обговорення в малих групах, бесіди з окремими особами та освітні діалоги.

Photo of J. Krishnamurti

ПОВНЕ ЗІБРАННЯ

Повнометражні аудіо

Ця колекція аудіозаписів, яка часто оновлюється, зосереджена на тих записах, які не доступні на відео. Найперші записи були зроблені в 1949 році. Починаючи з 1960-х років, до того, як Крішнамурті був зафільмований, його розмови та дискусії все частіше записувалися на аудіо.

Photo of J. Krishnamurti

ВЕЛИКИЙ ПЛЕЙЛИСТ

Уривки з питань та відповідей

У 1980-х роках Крішнамурті провів сотні публічних зустрічей у форматі “запитання-відповідь”. Ці уривки самі по собі є повноцінними, складаються з письмових запитань та глибоких відповідей Крішнамурті, що робить їх ідеальним коротким відеоформатом.

Photo of J. Krishnamurti

ВЕЛИКИЙ ПЛЕЙЛИСТ

Уривки

Співробітники Фундації ретельно відібрали уривки з широкого спектру відеозаписів Крішнамурті, щоб створити постійно зростаючу колекцію доступних відео. Ці вражаючі уривки ґрунтуються на темах, які досліджував Крішнамурті.

Photo of J. Krishnamurti

ВСТУПНЕ ВІДЕО

Про свободу

Це відео – знайомство з Кришнамурті, в якому свобода розглядається як основа для вивчення його вчення. Відео дає уявлення про його підхід до вирішення багатьох проблем, які обтяжують людство, а також включає уривки з бесід Крішнамурті та короткий опис його життєвого шляху.

Photo of J. Krishnamurti

СЕРІЯ ВІДЕО · 1966

Справжня революція

Ці вісім програм були створені та транслювалися в Америці, представляючи собою найперші звукові фільми, в яких Крішнамурті виступає перед аудиторією. Багато фундаментальних питань життя досліджуються з великою енергією і пристрастю.

Photo of J. Krishnamurti, David Shainberg, David Bohm

СЕРІЯ ВІДЕО • БРОКВУД-ПАРК, 1976

Трансформація людини

У цій класичній серії з семи дружніх, але глибоких бесід з психіатром Девідом Шайнбергом і фізиком Девідом Бомом досліджуються такі теми, як зміна в основі нашого буття, образ іншого у стосунках і святість життя.

Photo of J. Krishnamurti

СЕРІЯ ВІДЕО • ЗАНЕНІ, 1976

Ви усвідомлюєте себе зараз або ніколи

Це був перший раз, коли Крішнамурті був знятий на відео під час зустрічей в Занені в Швейцарії. Серія з 12 бесід та дискусій представляє все його вчення, від болю до світла, від страху до трансформації.

Photo of J. Krishnamurti

СЕРІЯ ВІДЕО • БРОКВУД ПАРК, 1977

Скорботі кінець, коли немає “Я”

У цих шести публічних зустрічах Крішнамурті досліджує скорботу, яка є центральним елементом людського досвіду, можливість її припинення, функцію мозку та розквіт добра.

Photo of J. Krishnamurti

СЕРІЯ ВІДЕО • МАДРАС, 1978-79

Життя – це рух у навчанні

Ця серія з дев’яти бесід і дискусій висвітлює підхід Крішнамурті до індійської аудиторії. Він починає з твердження, що організації не врятували людство, і наголошує на необхідності навчання поза думкою та часом.

Photo of J. Krishnamurti

СЕРІЯ АУДІОЗАПИСІВ • ОХАЙ, 1978

Чи існує спосіб життя, повністю вільний від тиску?

Тиск – це те, що більшість з нас відчуває все частіше у своєму житті. У цій серії з десяти аудіозаписів Крішнамурті досліджує можливість жити без жодного тиску, з порядком, який випливає з дії без центру.

Photo of J. Krishnamurti, Allan W. Anderson

СЕРІЯ ВІДЕОЗАПИСІВ • САН-ДІЄГО, 1974

Зовсім інший спосіб життя

Це обширне дослідження з професором Аланом В. Андерсоном представляє одну з найвідоміших відеосерій Крішнамурті. 18 розмов варіюються від місця знання до любові та насолоди, медитації та священного розуму.

Photo of J. Krishnamurti

СЕРІЯ ВІДЕО • САН-ДІЄГО, 1970

Покінчити зі страхом

У цій ранній кольоровій серії Крішнамурті розглядає можливість подолання страху, перш ніж перейти до глибокого дослідження істинного значення медитації. Після цього відбувається дискусія зі студентами про те, чи можемо ми бути вільними від насильства.

Photo of J. Krishnamurti

СЕРІЯ АУДІОЗАПИСІВ • ЛОНДОН, 1961

Розум має бути абсолютно порожнім, щоб побачити щось нове

Це комплексний набір з 12 аудіозаписів. У розмовах йдеться про природу розуму і думки, страх, універсальний для людства, нашу обумовленість і бажання, конфлікти і страждання, місце часу в трансформації, а також про релігію та її роль у житті людини, а також про те, як ми можемо звільнитися від насильства.

Photo of J. Krishnamurti

ВІДЕО ТА АУДІО СЕРІЯ • ДОЛИНА РІШІ, 1984

Кожного разу, коли ви дивитеся, ви вчитеся

Крішнамурті запитує, чи можемо ми перестати думати про себе, досліджує, чому мозок постійно записує, і розглядає причини корупції.Ця серія з одного аудіо та двох кольорових відео висвітлює підхід Крішнамурті до молодших школярів.