Portrait of philosopher and teacher J. Krishnamurti

Фундація Крішнамурті

Фундація існує для того, щоб зберігати та робити доступними роботи Крішнамурті. Ми благодійна організація заснована у Великій Британії, надаємо всесвітній сервіс тим, хто прагне зрозуміти вчення Крішнамурті для свого життя.

Ми активно публікуємо аутентичні книги, статті та цитати, а також продовжуємо забезпечувати умови, щоб Крішнамурті був широко знаним нині й в майбутньому, завдячуючи нашому архіву, безкоштовним відео та аудіо, соціальним медіа та подкастам.

Крішнамурті

Дж.Крішнамурті вважають одним з найвидатніших філософів та вчителів всіх часів. Впродовж семи десятиліть він розмовляв з великими аудиторіями по всьому світу й з багатьма особами, включаючи письменників, науковців, філософів та освітян.

Крішнамурті турбувало все людство, він не дотримувався якоїсь національності чи вірування, не належав до жодної групи чи культури. Він заснував школи в Індії, Великій Британії та США, які продовжують навчати для загального розумінню людства та мистецтву життя. Крішнамурті наголошував, що з цим глибоким розумінням ми тільки й можемо жити в мирі: “В людства є надія, не в суспільства, не в систем, не в організованих релігійних системах, але у вас та мені.”

Центральні предмети його вчень з-поміж інших — свобода, любов, страх, медитація та розумність.

Броквуд Парк

Броквуд Парк, у Гемпширі, Велика Британія, був домом Крішнамурті в Європі. Броквуд складається з школи Броквуд Парку, Центру Крішнамурті та Фундації.

Школа Броквуд Парку, заснована Крішнамурті, є міжнародною закритою школою, яка пропонує персоналізовану цілісну освіту для близько 70 студентів віком 14-19 років. Вона заохочує до академічної майстерності, розуміння себе, креативності та порядності.

Центр Крішнамурті — це унікальний ретритний та навчальний центр розміщений в гарній сільській місцевості Національного Парку Сауз-Даунс. Центр пропонує індивідуальні та групові ретрити для тих, хто хоче дослідити себе у світлі вчень Крішнамурті.